همزمان با نهم مرداد روزملی اهدای خون، مدیردرمان تأمین اجتماعی استان البرزبه همراه، رئیس هسته گزینش تأمین اجتماعی استان البرز، معاونین خدمات درمانی وپشتیبانی وتوسعه مدیریت وتعدادی ازکارشناسان استان البرز با حضور در اداره کل انتقال خون استان البرز از زحمات وخدمات ارزنده مدیرکل وکارکنان این بخش حیاتی درمان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار: به نقل از مدیر روابط عمومی اداره درمان تامین اجتماعی استان البرز؛ دکتر داریوش طاهرخانی سازمان انتقال خون را به عنوان پشتیبان مهم برای مراکز درمانی  برشمرد وخدمات ارزنده وحیاتی کارکنان سازمان انتقال خون را دمیدن روح زندگی درجسم رنجور بیماران را مترادف با اهدا و انتقال خون عنوان کرد و اظهارداشت: يقيناً سازمانی که وظیفه ای عالی وحیاتی درچرخه درمانی ایفا می کند، سازمانی است که شما عزیزان افتخار انجام این فعالیت پر از مهر و نوع دوستی را در آن بر عهده داريد. مدیردرمان تامین اجتماعی استان البرز افزود : قدرشناسی و قدردانی كرداریست كه همواره بزرگانمان آن را توصيه نموده اند و اين عمل براي آناني كه خدمتی را با تلاش ودلسوزي انجام می دهند، مايه دلگرمي است و چه زيباست كه تلاشهاي يكديگر را درك كرده و آن را پاس بداريم.

دکتر طاهرخانی در این دیدار ضمن نکوداشت و تبریک  « ۹ مرداد روز ملی اهدا خون » به مدیرکل انتقال خون استان البرز وکارکنان این مجموعه از زحمات، خدمات و تلاش های ارزشمند آنان تشکر وقدردانی کرد و اعلام آمادگی کرد مراکز درمانی پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده و بیمارستان هشتگرد با اختصاص فضایی به صورت دوره ای بتوانند در جهت استقرار تیم های سیار اهدای خون همکاری نمایند. در ادامه این دیدار دکتر سید محمد میری، مدیرکل انتقال خون استان البرز ضمن قدردانی ازحضور مدیردرمان، معاونین وکارشناسان حوزه مدیریت درمان درمحل اداره کل انتقال خون استان البرز ازهمکارای های مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز تشکر کرد. دکتری میری اظهار داشت: در استان البرز بدلیل کمبودهای زیرساختی با محدودیت های منابع و سرمایه روبرو هستیم و در تلاش هستیم بتوانیم از منابع موجود به بهترین صورت استفاده نماییم . مدیرکل انتقال خون استان البرز افزود: میانگین اهدای خون درسطح کشور به ازای هر هزار نفر جمعیت ۲۵ تا ۲۷ مورد است که با توجه به عدم وجود زیر ساخت ها بخصوص در شهرستان های فردیس ، ساوجبلاغ ، نظرآباد و اشتهارد وجمعیت قابل توجه این شهرستان ها ، با سرانه اهدای خون پایین تر از سرانه کشوری مواجه هستیم.

 دکتر میری بیان داشت: با توجه به برنامه راه اندازی ۳ بیمارستان درشهرستان فردیس و اضافه شدن ۶۰۰ تخت بیمارستانی در این شهرستان، راه اندازی مرکز اهدای خون در این شهرستان بسیار ضروری است و امیدواریم با تامین منابع ومساعدت های درسطح استان بتوانیم هر چه زودتر این مراکز اهدای خون را راه اندازی نمائیم. مدیرکل انتقال خون استان البرز در پایان ضمن تشکر وقدردانی ازپیشنهاد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز به منظور استقرار تیم های سیار درفضای پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده وبیمارستان هشتگرد، اظهار امیدواری کرد با تعامل وهمکاری بتوانیم  خدمات مناسبی را در این حوزه به نیازمندان ارائه نمائیم.

Print Friendly, PDF & Email