فرمانده انتظامي شهرستان کرج از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق محمدشهر و ولدآباد این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح که در 48 ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد، 39 سارق و اوباش دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار: سرهنگ (علی قاسم پور) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف مبارزه جدی با مخلان امنیت جامعه و برخورد قاطع با اوباش و سارقان در سطح مناطق محمد شهر و ولدآباد در ۴۸ ساعت گذشته به اجرا در آمد.
وی افزود: قبل از اجرای اين طرح با انجام اقدامات اطلاعات ۱۷ سارق و ۲۲ اوباش این مناطق شناسایی و در غالب این طرح مقتدرانه همه آن ها دستگیر شدند.
اين مقام انتظامي تصريح کرد: کشف ۲ خودرو و یک موتور سیکلت مسروقه، دستگیری ۱۰ خرده فروش و کشف ۶ کیلو ۳۸۶ گرم انواع مواد مخدر از ديگر دستاورد هاي اين طرح است.
سرهنگ قاسم پور گفت: ۸ موتورسيکلت و ۸ خودرو متخلف نیز توقيف و روانه پارکينگ شدند که نداشتن پلاك، انجام حرکات نمايشي، ايجاد مزاحمت براي شهروندان، مخدوش کردن پلاک و رانندگي خطرناک از دلايل عمده توقیف این وسایل نقلیه بوده است.
فرمانده انتظامي شهرستان کرج خاطرنشان کرد: نيروهاي پليس با بکارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کنند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني در پيشگيري از سرقت و غيره هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email