به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج؛ در منطقه ۹ شهرداری کرج، عملیات گسترده آسفالت ریزی معابر در نقاطی که ساکنین مطالبه رسیدگی به وضعیت خیابان‌ها را داشته اند، صورت پذیرفته است.همچنین در راستای ادامه طرح نهضت آسفالت، خیابان‌های محله ۴۵ متری گلشهر با صرف ۵۰۰ تن آسفالت انجام‌ […]

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج؛ در منطقه ۹ شهرداری کرج، عملیات گسترده آسفالت ریزی معابر در نقاطی که ساکنین مطالبه رسیدگی به وضعیت خیابان‌ها را داشته اند، صورت پذیرفته است.
همچنین در راستای ادامه طرح نهضت آسفالت، خیابان‌های محله ۴۵ متری گلشهر با صرف ۵۰۰ تن آسفالت انجام‌ شده است؛ با اجرای این طرح، خیابان صفاریان، یاس ۱ و ۲ و گلایل بهسازی شدند.
در منطقه ۶ شهرداری کرج نیز با توزیع یک هزار و ۴۵۳ تن آسفالت، معابر خیابان گلدشت با هدف بهسازی و سهولت در عبور و مرور خودروها بهسازی شدند؛ این عملیات با هدف بهسازی و سهولت در عبور و مرور خودروها و تردد شهروندان با توزیع یک هزار و ۴۵۰ تن آسفالت در مساحتی بالغ‌ بر ۶۵۰۰ مترمربع اجرایی شده است.
در منطقه هفت شهرداری کرج هم طی هفته های گذشته، اداره عمران اقدام به اجرای عملیات آسفالت در خیابان رجائی، خیابان زبیدی و بلوار اشتراکی با صرف صدها تن آسفالت کرده است. لکه گیری ۵۴ هزار مترمربع از معابر و خیابان‌های این منطقه با توزیع شش هزار تن آسفالت و علاوه بر این، توزیع۱۳ هزار و ۸۰۰ تن آسفالت به صورت مکانیزه در ۱۲۵ هزار متر مربع از معابر این منطقه انجام شده است.
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج نیز از توزیع بیش از ۲ هزار تن آسفالت در منطقه ۵ این کلانشهر با هدف بهسازی و ارتقاء کیفی سطح معابر و تأمین رضایتمندی شهروندان خبر داد.
طبق اعلام این سازمان، بر همین اساس تراش و روکش آسفالت مکانیزه خیابان صفاریان با تناژ مصرفی ۵۰۰ تن، یاس ۱ و ۲ با صرف بیش از ۳۰۰ تن و خیابان گلایل با تناژ ۴۲۰ تن، در مجموع با حدود هزار و ۲۰۰ تن اجرایی شده است.
در منطقه ۱۰ شهرداری کرج نیز در ادامه پروژه بزرگ تعریض کمربندی خط ۴ حصار، عملیات اجرایی آسفالت مکانیزه بلوار اصلی حصار در محدوده خیابان مطهری آغاز شد.
یادآور میشود برخی معابر همچون خیابان قلم، معابر حصار، تونل بیلقان و… برای نخستین بار طی سالیان اخیر آسفالت ریزی و ساماندهی شده اند
دوره ششم مدیریت شهری کرج سیاست محله محوری، محرومیت زدایی و تکمیل پروژه های نیمه تمام را در دستور کار قرار داده است.