فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: 2 نفر از افرادی که با ایجاد نزاع دسته جمعی اقدام به قدرت نمایی با سلاح سرد و حمله به نیروهای پلیس کرده بودند، با شلیک پلیس زمین گیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ (علی قاسم پور) در خصوص این خبر بیان داشت: ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه چهارشنبه ۱۶ شهریور خبری مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از محله های منطقه (ولدآباد) به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و بلافاصله عوامل گشت کلانتری ۴۴ به محل اعزام می شوند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل درگیری مشخص می شود که ۸ نفر از اوباش در شرایطی که حالت عادی نداشتند با سلاح سرد با یکدیگر درگیر شده و با این اقدام آرامش و امنیت مردم را متوجه خطر کرده اند.
فرمانده انتظامی کرج اضافه کرد: در ادامه افسرگشت پلیس به محض رسیدن به صحنه برای کنترل اوضاع چندین مرتبه افراد را به آرامش دعوت می کند اما نامبردگان بدون توجه به تذکر پلیس دیوانه وار همچنان با قمه درحال درگیری بودند که در این هنگام ماموران با شلیک چندین تیر هوایی یکی از گروه های درگیری را مجبور به فرار کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با فرار این گروه از اوباش، افراد باقیمانده با چوب و سلاح سرد قصد حمله به سمت ماموران را داشتند که در این حین افسرگشت با رعایت قانون به کارگیری سلاح ۲ تیر به سمت پای این افراد شلیک کرده و آن ها را زمین گیر می کند.
سرهنگ قاسم پور با اشاره به اینکه افراد مجروح به بیمارستان منتقل و تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل این نزاع دسته جمعی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پلیس امنیت و آرامش مردم را خط قرمز خودش می داند و هرکس بخواهد این مهم را با اوباشی گری و قدرت نمایی با خطر روبرو کند، با برخورد قاطع ما مواجه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email