به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار  به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کرج ؛ عمار ایزدیار در پایان نودوپنجمین جلسه رسمی شورای شهر کرج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز شورا (۳۰ بهمن ماه) چهار ناطق داشت که موضوعات مهمی را مطرح کردند؛ نوید افتتاح دو ایستگاه از خط دوی قطار شهری […]

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار  به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کرج ؛ عمار ایزدیار در پایان نودوپنجمین جلسه رسمی شورای شهر کرج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز شورا (۳۰ بهمن ماه) چهار ناطق داشت که موضوعات مهمی را مطرح کردند؛ نوید افتتاح دو ایستگاه از خط دوی قطار شهری کرج تا نیمه شعبان یکی از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه امروز شورای شهر مطرح شد.

ایزدیار توضیح داد: تا نیمه شعبان مدیریت شهری کرج در انتظار حضور یکی از مسئولان شاخص کشوری برای افتتاح این پروژه می ماند و در صورت عدم حضور، متروی کرج با مسئولان استانی به بهره برداری می‌رسد؛ به گفته این عضو شورای شهر، بررسی وضعیت صندوق ذخیره کارکنان مدیریت شهری کرج از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

ضرورت ساماندهی فرایند ثبت تخلفات در مدیریت شهری کرج از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد و ایزدیار در این خصوص توضیح داد: با توجه به اینکه تعداد نیروهایی که در این حوزه بکار گرفته شده اند بسیار بالا است، پیشنهاد میشود تعدادی از همکاران در حوزه ممیزی مجدد و طرح تبدیل در سطح مناطق بکار گرفته شوند.

سخنگوی شورای شهر کرج گفت: بحث تبدیل وضعیت همکاران با قردادهای حجمی و تامین نیرو از دیگر مواردی بود که توسط همکاران در این جلسه مطرح شد.

این مسئول ابراز کرد: در این جلسه بر جلوگیری از ورود نیروهای شرکتی به صورت جایگزین و تسریع در روند تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی که از طریق آزمون تبدیل وضعیت شده اند هم تاکید شد؛ امروز شورای شهر هنرمندان ویژه ای داشت و میزبان هنرمندانی بود که در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجردرخشیده اند.

عضو شورای شهر ابراز کرد: تصویب بودجه سال آینده از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد و امیدواریم با نظر کارشناسان بودجه سال آینده واقعی و کاربردی باشد؛ بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال آینده ۹ هزارو ۵۲ میلیارد بود ولی بودجه تصویب شده ۹ هزارو ۱۲۳ میلیارد رسید که ماده ۶۸ هم در آن رعایت شده است.

سخنگوی شورای شهر کرج گفت: ۴۴ درصد بودجه سال آینده کرج جاری و ۵۶ درصد هم به حوزه عمرانی اختصاص یافته است.وی افزود: بودجه موضوعی است که نیاز به بررسی و موشکافی بیشتری دارد و بدون شک با نظر کارشناسان چکش کاری بیشتری خواهد شد.

این عضو شورا ابراز کرد: از این ۹ هزار میلیارد، ۳۱۵ میلیارد به حوزه فرهنگی و اجتماعی، ورزشی، هزار و ۱۱۱ میلیارد به حوزه خدمات شهر و ۸۳ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان در حوزه ایمنی تصویب شده است.