مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴_ تفلیس؛امیر جعفری ورزشکار البرزی موفق به کسب مدال طلا مجموع شد.ملی پوش وزنه برداری جانبازان و توان یابان کشورمان در رقابت های جام جهانی گرجستان اولین مدال طلای تیم ملی کشورمان را کسب کرد. رقابت های جام جهانی وزنه برداری به میزبانی کشور گرجستان در حال برگزاری است و در سومین […]

مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴_ تفلیس؛امیر جعفری ورزشکار البرزی موفق به کسب مدال طلا مجموع شد.ملی پوش وزنه برداری جانبازان و توان یابان کشورمان در رقابت های جام جهانی گرجستان اولین مدال طلای تیم ملی کشورمان را کسب کرد.

رقابت های جام جهانی وزنه برداری به میزبانی کشور گرجستان در حال برگزاری است و در سومین روز از مسابقات، امیر جعفری دومین نماینده کشورمان در دسته ۶۵ کیلوگرم به روی تخته رفت و در بخش مجموع به مدال طلا رسید.در این دسته وزنی ۲۰ ورزشکار به رقابت پرداختند که در بخش انفرادی نمایندگانی از کشورهای چین، نیجریه و هند به ترتیب در رده های اول تا سوم ایستادند.

گفتنی است این پنجمین دوره جام جهانی پاراوزنه برداری در سال ۲۰۲۴ محسوب می‌شود و آخرین رویداد این رشته ورزشی پیش از بازی‌های پارالمپیک پاریس است و در این دوره ۳۲۹ ورزشکار از ۷۱ کشور برای کسب رنکینگ پارالمپیک پاریس در پایتخت گرجستان شانس خود را برای کسب سهمیه بزرگترین رویداد ورزشی امتحان می کنند. در این مسابقات گرجستان با ۱۶ ورزشکار، ازبکستان با ۹ ورزشکار، چین با ۸ ورزشکار و تیم ملی ایران با ۷ ورزشکار، دارای بیشترین ورزشکار در بخش آقایان هستند.

روابط عمومی هیئت ورزشهای جانبازان و توان یابان استان البرز

لینک کانال ایتا پایگاه اطلاع رسانی هیئت ورزشهای جانبازان و توان یابان استان البرز https://eitaa.com/kvjtalborzلینک کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی هیئت ورزشهای جانبازان و توان یابان استان البرزhttps://t.me/kvjtalborz