فرمانده انتظامي استان از دستگيري قاتل کمتر از 6 ساعت پس ‏از ارتکاب به جرم در شهرستان کرج خبر داد‎.‎

به گزارش پایگاه خبری وطن بیدار به نقل از خبرگزاری بسیج؛ سردار حمید هداوند درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر فوت یک نفر در یکی از مناطق شهرستان کرج رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر قرار گرفت.
وی افزود:ماموران بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند که در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد در پی نزاع و درگیری به وجود آمده بین دو نفر در محدوده اختر آباد شهرستان کرج یکی از آنان به وسیله چاقو مصدوم می شود که علی رغم اعزام سریع به بیمارستان در اثر شدت جراحت فوت می کند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: بلافاصله تیم ویژه ای از ماموران برای شناسایی عامل این جنایت تشکیل که با اقدامات پلیسی هویت قاتل شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی وی را در کمتر از ۶ ساعت در مخفیگاهش در یکی از نقاط کرج دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان در خاتمه با بیان اینکه قاتل علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی اعلام کرد گفت : متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد.
سردار هداوند در پایان گفت: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت جامعه را به هر نحوی به خطر بیندازند برابر قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد.